Close

22.1.2017

Výroční členské schůze MO JčÚS 2020 – přehled termínů

VČS 2020 datum den hodina a místo konání delegát výročí vyznamenání
Nová Pec 11.01.2020 so 14 hodin, Hotel Merlin, Nová Pec Z. Babka
Mirovice 26.01.2020 ne 9 hodin, KD Mirovice Ing. Štěpán
Vyšší Brod 26.01.2020 ne 9 hodin, kino Vyšší Brod Ing. Salon
Deštná 01.02.2020 so 13 hodin, restaurace kulturního domu v Deštné Ing. Kostka
Nové Hrady 01.02.2020 so 9 hodin, spolkový dům, Česká ulice, N. Hrady Č. Štojdl
Mladá Vožice 08.02.2020 so 9 hodin, zasedací místnost MěÚ, Mladá Vožice Ing. Procházka
Bavorov 15.02.2020 so 14 hodin, kulturní dům, Bavorov L. Bzenecký
Borovany 15.02.2020 so 9 hodin, hasičárna, Vodárenská ulice Č. Štojdl
Suchdol nad Lužnici 15.02.2020 so 10 hodin, restaurace „U Pávků“, Suchdol nad Lužnicí Ing. Koranda
Tábor 19.02.2020 stř 17 hodin, Jihočeská universita, Tábor Ing. Procházka
Hluboká nad Vltavou 21.02.2020 18.00 hodin, v restauraci v Podskalí, Hluboká/Vltavou Z. Babka
Nová Včelnice 22.02.2020 so 14 hodin, v sále hotelu Jelen, Nová Včelnice Ing. Kostka
Počátky 22.02.2020 so 9 hodin, klubovna MO, Žižkova 589, Počátky Ing. Procházka vyznamenání
Vimperk 22.02.2020 so 9 hodin, Mě KS Dr. Hladík vyznamenání
Ledenice 28.02.2020 18 hodin, sál u Králů (náměstí), Ledenice Ing. Koranda
České Velenice 29.02.2020 so 9 hodin, informační centrum, České Velenice Č. Štojdl
Horní Planá 29.02.2020 so 9 hodin, KIC – náměstí H. Planá Ing. Koranda
Kamenice nad Lipou 29.02.2020 so 13 hodin, kulturní dům, Kamenice nad Lipou Ing. Koranda
Dačice 01.03.2020 ne 9 hodin, sál ZUŠ, Antonínská 93, Dačice Ing. Kostka
Milevsko 01.03.2020 ne 8.30 hodin,   KD Milevsko Ing. Pinc
Č. Budějovice č. 2 05.03.2020 čtv 17 hodin, zasedací místnost kanceláře ČRS MO č. 2, Lidická 191, Č. B. Z. Babka
Blatná 07.03.2020 so 9 hodin, sokolovna Blatná S. Havelka
Čimelice 07.03.2020 so 10 hodin, restaurace U Karasů, Rakovice Ing. Pinc
Humpolec 07.03.2020 so 9 hodin, kino, Havlíčkovo náměstí – kino J. Slavík
Lenora 07.03.2020 so 9 hodin, sokolovna Ing. Štěpán vyznamenání
Nová Bystřice 07.03.2020 so 9 hodin, restaurace Pod Lipkami, Nová Bystřice Ing. Koranda
Trhové Sviny 07.03.2020 so 16.30 hodin, taneční sál KD, Sídliště 710, 374 01 Trhové Sviny Č. Štojdl
Velešín 07.03.2020 so 10 hodin, kinosál KIC Velešín Bc. Moravec
Husinec 05.06.2020 18 hodin, sál národního domu v Prachaticích (náměstí) ing. Kostka vyznamenání
Žirovnice 06.06.2020 so 18 hodin, hotel Artaban, Havlíčkovo nám., Žirovnice J. Slavík
Vodňany 20.06.2020 so 9.30 hodin, kulturní dům, Zeyerovy sady 963, Vodňany
Písek 24.06.2020 út 17 hodin, kulturní dům Písek, Nábřeží 1. Máje Ing. Pinc
J. Hradec 26.06.2020 so 8 hodin, Nám. Masarykovo 107, KD Střelnice, J. Hradec vyznamenání
Křemže 27.06.2020 so 13 hodin, restaurace VERTIGO Z. Babka vyznamenání
Volary 05.09.2020 ne 14 hodin, chata u vlakového nádraží, Volary
Č. Budějovice č. 1 12.09.2020 so 8.30 hodin, zasedací míst. Stingo B. Němcové 2, Č. B. bývalý Čevak
Český Krumlov 19.09.2020 so 9 hodin, v restauraci Konibar v Kájově vyznamenání
Těchobuz 19.09.2020 so 14 hodin, společenský sál, Těchobuz
Zliv 19.09.2020 so 9 hodin, rybářská bašta, Šrámkova 756, Zliv
Netolice 17.10.2020 so 16 hodin, klubovna MO – U Mnichu
Volyně 23.10.2020 18 hodin, restaurace „Na nové“ – malý sál, Volyně 100 let
Planá nad Lužnicí 21.11.2020 so 9 hodin, restaurace Maxim Planá Ing. Procházka
Bechyně 22.11.2020 ne 8.30 hodin, restaurace – Lázně Bechyně Ing. Procházka vyznamenání
Č. Budějovice č. 3 odkládá se stř 18 hodin, areál INSKI, Kněžské Dvory, A. Tragera 81
Kaplice odkládá se ne 9.00 hodin, sál Slovanského domu
Mirotice odkládá se so 9 hodin, Panský dvůr 90 let
Protivín odkládá se 18 hodin, pivovar Platan – bednárna, Protivín
Sepekov odkládá se so 13.30 hodin, restaurace U Sedláčků, Líšnice
Soběslav odkládá se so 9. 00 hodin, Kulturní dům, Soběslav 125 let
Třeboň odkládá se ne 9 hodin, školní jídelna, Na sadech, Třeboň
Týn nad Vltavou odkládá se so 9 hodin, hotel Zlatá loď
Veselí nad Lužnicí odkládá se so 8.30 hodin, malý sál kulturního domu – Veselí nad Lužnicí
Želiv odkládá se so 9 hodin, obecní restaurace Želiv 110 let vyznamenání
Jistebnice odkládá se 20 hodin, kulturní dům v Jistebnici vyznamenání
Kardašova Řečice odkládá se so 10.00 hodin, host.  na Terase (u Ivana), Jablonského 625, K. Ř.
Kloužovice odkládá se 19 hodin, pohostinství, Kloužovice
Loučovice odkládá se so 10 hodin, hospoda na hřišti, Frymburk
Pacov odkládá se so 9.00 hodin, na zámku v Pacově (naproti vchodu do nádvoří
Strakonice odkládá se so 8.45 hodin, Sokolovna, Strakonice, Na Stráži
Strmilov odkládá se so 16 hodin, hospoda „Ve mlejně“
Studená odkládá se so 15 hodin, „Rybárna“
Pelhřimov polovina září so 9 hodin, Kulturní dům – kino Vesmír Z. Paul 100 let vyznamenání