Close

22.1.2017

Výroční členské schůze MO JčÚS 2020 – přehled termínů

VČS 2020 datum den hodina a místo konání delegát výročí vyznamenání
Nová Pec 11.01.2020 so 14 hodin, Hotel Merlin, Nová Pec Ing. Koranda
Mirovice 26.01.2020 ne 9 hodin, KD Mirovice Ing. Štěpán
Vyšší Brod 26.01.2020 ne 9 hodin, kino Vyšší Brod Ing. Salon
Deštná 01.02.2020 so 13 hodin, restaurace kulturního domu v Deštné Ing. Kostka
Nové Hrady 01.02.2020 so 9 hodin, spolkový dům, Česká ulice, N. Hrady Č. Štojdl
Mladá Vožice 08.02.2020 so 9 hodin, zasedací místnost MěÚ, Mladá Vožice Ing. Procházka
Hluboká nad Vltavou 14.02.2020 18.00 hodin, v restauraci v Podskalí, Hluboká/Vltavou Z. Babka
Bavorov 15.02.2020 so 14 hodin, kulturní dům, Bavorov L. Bzenecký
Borovany 15.02.2020 so 9 hodin, hasičárna, Vodárenská ulice Č. Štojdl
Suchdol nad Lužnici 15.02.2020 so 10 hodin, restaurace „U Pávků“, Suchdol nad Lužnicí Ing. Koranda
Tábor 19.02.2020 stř 17 hodin, Jihočeská universita, Tábor Ing. Procházka
Počátky 22.02.2020 so 9 hodin, klubovna MO, Žižkova 589, Počátky Ing. Procházka
Vimperk 22.02.2020 so 9 hodin, Mě KS Dr. Hladík
Ledenice 28.02.2020 18 hodin, sál u Králů (náměstí), Ledenice Ing. Koranda
Horní Planá 29.02.2020 so 9 hodin, KIC – náměstí H. Planá Dr. Hladík
Kamenice nad Lipou 29.02.2020 so 13 hodin, kulturní dům, Kamenice nad Lipou
České Velenice 29.02.2020 so 9 hodin, informační centrum, České Velenice Č. Štojdl
Dačice 01.03.2020 ne 9 hodin, sál ZUŠ, Antonínská 93, Dačice Ing. Kostka
Milevsko 01.03.2020 ne 8.30 hodin,   KD Milevsko Ing. Pinc
Č. Budějovice č. 2 05.03.2020 čtv 17 hodin, zasedací místnost kanceláře ČRS MO č. 2, Lidická 191, Č. B. Z. Babka
Blatná 07.03.2020 so 9 hodin, sokolovna Blatná
Čimelice 07.03.2020 so 10 hodin, restaurace Na Hvížďalce Ing. Pinc
Humpolec 07.03.2020 so 9 hodin, kino, Havlíčkovo náměstí – kino J. Slavík
Lenora 07.03.2020 so 9 hodin, sokolovna
Nová Bystřice 07.03.2020 so 9 hodin, restaurace Pod Lipkami, Nová Bystřice Ing. Koranda
Velešín 07.03.2020 so 10 hodin, kinosál KIC Velešín Bc. Moravec
Trhové Sviny 07.03.2020 so 16.30 hodin, restaurace KD, Sídliště 710, 374 01 Trhové Sviny Č. Štojdl
J. Hradec 14.03.2020 so 8 hodin, Nám. Masarykovo 107, KD Střelnice, J. Hradec Ing. Kostka
Mirotice 14.03.2020 so 9 hodin, Panský dvůr Ing. Štěpán 90 let
Planá nad Lužnicí 14.03.2020 so 9 hodin, restaurace Maxim Planá Ing. Procházka
Sepekov 14.03.2020 so 13.30 hodin, restaurace U Sedláčků, Líšnice Ing. Pinc
Strakonice 14.03.2020 so 8.45 hodin, Sokolovna, Strakonice, Na Stráži Dr. Hladík
Strmilov 14.03.2020 so 16 hodin, hospoda „Ve mlejně“ Ing. Kostka
Zliv 14.03.2020 so 9 hodin, rybářská bašta, Šrámkova 756, Zliv Č. Štojdl
Želiv 14.03.2020 so 9 hodin, obecní restaurace Želiv J. Slavík 110 let
Žirovnice 14.03.2020 so 18 hodin, hotel Artaban, Havlíčkovo nám., Žirovnice J. Slavík
Pelhřimov 14.03.2020 so 9 hodin, Kulturní dům – kino Vesmír Z. Paul 100 let
Týn nad Vltavou 14.03.2020 so 9 hodin, hotel Zlatá loď Č. Štojdl
Český Krumlov 14.03.2020 so 9 hodin, v restauraci Konibar v Kájově Ing. Salon
Třeboň 15.03.2020 ne 9 hodin, školní jídelna, Na sadech, Třeboň Ing. Koranda
Č. Budějovice č. 3 18.03.2020 stř 18 hodin, areál INSKI, Kněžské Dvory, A. Tragera 81 J. Luxa
Jistebnice 20.03.2020 20 hodin, kulturní dům v Jistebnici Ing. Pinc
Protivín 20.03.2020 18 hodin, pivovar Platan – bednárna, Protivín Dr. Hladík
Křemže 21.03.2020 so 13 hodin, sportovní areál Cihelna – Chlum u Křemže Z. Babka
Studená 21.03.2020 so 15 hodin, „Rybárna“ Ing. Kostka
Veselí nad Lužnicí 21.03.2020 so 8.30 hodin, malý sál kulturního domu – Veselí nad Lužnicí Ing. Koranda
Vodňany 21.03.2020 so 9.30 hodin, kulturní dům, Zeyerovy sady 963, Vodňany L. Bzenecký
Volary 21.03.2020 so 14 hodin, chata u vlakového nádraží, Volary Ing. Koranda
Kardašova Řečice 21.03.2020 so 10.00 hodin, host.  na Terase (u Ivana), Jablonského 625, K. Ř.
Kaplice 22.03.2020 ne 9.00 hodin, sál Slovanského domu
Písek 24.03.2020 út 17 hodin, kulturní dům Písek, Nábřeží 1. Máje
Husinec 27.03.2020 18 hodin, sál národního domu v Prachaticích (náměstí)
Kloužovice 27.03.2020 19 hodin, pohostinství, Kloužovice Ing. Kepr
Volyně 27.03.2020 18 hodin, restaurace „Na nové“ – malý sál, Volyně Ing. Štěpán 100 let
Netolice 28.03.2020 so 16 hodin, klubovna MO – U Mnichu Bc. Moravec
Těchobuz 28.03.2020 so 14 hodin, společenský sál, Těchobuz J. Slavík
Bechyně 29.03.2020 ne 8.30 hodin, restaurace – Lázně Bechyně Ing. Procházka
Soběslav 18.04.2020 so 9. 00 hodin, Kulturní dům, Soběslav Ing. Kepr 125 let
Č. Budějovice č. 1 23.05.2020 so 8.30 hodin, zasedací míst. Stingo B. Němcové 2, Č. B. bývalý Čevak
Nová Včelnice so 13 hodin, v sále hotelu Jelen, Nová Včelnice
Loučovice so 10 hodin, hospoda na hřišti, Frymburk Ing. Salon
Pacov so 9.00 hodin, zna zámku v Pacově (naproti vchodu do nádvoří