Close

15.4.2020

Rozhodnutí Republikové rady a doporučení

Vážení kolegové rybáři,

v návaznosti na platná opatření Vlády ČR v souvislosti se zamezením šíření koronaviru, označovaného jako SARS CoV-2 (COVID-19) sděluji následující informace JčÚS ČRS z.s., které doplňují a zpřesňují část doporučení č.3, které bylo vydané JčÚS dne 16.3. 2020, a to :

  1. Výbor JčÚS plně akceptuje rozhodnutí  Republikové rady ČRS ze dne 9. dubna 2020, kterým je s okamžitou platností zastavena platnost celorepublikových termínových kalendářů odborů LRU (odbory – plavaná, feeder, muška, přívlač a položená) a RT. Zároveň se ruší organizované akce pro děti a mládež (s výjimkou soutěží organizovaných elektronickou formou).
  2. Výbor JčÚS pozastavuje možnost pořádání veškerých lokálních rybářských závodů a hromadných akcí na revírech JčÚS ČRS z.s., a to až do odvolání.
  3. Výbor JčÚS doporučuje všem místním organizacím pozastavit pořádání veškerých lokálních rybářských závodů a hromadných akcí i na revírech ve vlastnictví místních organizací (tzn. revíry mimo působnost dekretů JčÚS), a to až do odvolání.
  4. Veškerá výše uvedená omezení platí do odvolání a nejsou nijak časově svázána s vyhlášeným nouzovým stavem v České republice

V Boršově nad Vltavou dne 14. dubna 2020

Ing. Karel Koranda, předseda JčÚS ČRS