Close

Termínový kalendář

od – do odbor LRU název akce místo konání číslo revíru pořadatel kategorie do žebříčku typ soutěže garant
18.01.2020 feeder Zmrzlý feeder cup Vltava 26, Český Krumlov 421 079 náborový Paulovič
zrušeno feeder Zimní liga JčÚS 3. kolo Vltava 20 – Týn – Kasárna 421 090 náborový Pešek
10.04.2020 muška MČR juniorů jezero Malše 6, Květoňov 421 098 JčÚS RNDr. Hladík
18.04.2020 19.4. plavaná NOVA DOMUS 27. roč. J.Hradec, Nežárka 4 421 052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
18.04.2020 feeder 2. kolo Jč. Juniorské ligy – Velikonoční Lužnice 4, Tábor 421 035 náborový Pešek
18.04.2020 feeder Velikonoční-položená pro začátečníky Lužnice 4, Tábor 421 035 náborový Pešek
25.04.2020 26.4. plavaná I. liga – 1. kolo J.Hradec ,Nežárka 4 421 052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25 Ing.Kostka
08.05.2020 muška Májový pohár – Květoňov Malše 6, Květoňov 421 098 JčÚS RNDr. Hladík
09.05.2020 10.5. plavaná II.liga – 1.kolo – A J.Hradec ,Nežárka 4 421 052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
09.05.2020 10.5. přívlač Extraliga Vltava 28 423 041 Ing. Kepr
09.05.2020 10.5. muška MČR juniorů řeka Malše 4 P, Malše 5 P, Vltava 27 423 028, 423 029, 423 040 JčÚS RNDr. Hladík
09.05.2020 feeder 1. kolo KP JčÚS Lužnice 1, Koloděje 421 012 nebodovaný Křenek
09.05.2020 10.5. feeder I. Liga Vltava 20, Nový Dvůr 421 090 bodovaný Pešek, Stejskal
15.05.2020 17.5. muška MČR řeka Herbertov Vltava 28 423 041 JčÚS RNDr. Hladík
23.05.2020 24.5. feeder 2. kolo KP Vltava 23, České Vrbné 421 075 bodovaný/nebodovaný Pešek
23.05.2020 24.5. feeder 1. kolo divize JčÚS Vltava 23, České Vrbné 421 075 bodovaný/nebodovaný Pešek
25.05.2020 30.5. položená Lužnice 10B, Majdalena, (Cep-velké jezero) 421 042 JčÚS Hraše
30.05.2020 feeder 3. kolo Jč. Juniorské ligy-BAMBI-finále Lužnice 5, Planá n. Lužnicí 421 036 náborový Pešek
30.05.2020 feeder BAMBI-položená pro začátečníky Lužnice 5, Planá n. Lužnicí 421 036 náborový Pešek
05.06.2020 7.6. položená Lužnice 10B, Velká Tušťská pískovna 421 042 JčÚS Hraše
05.06.2020 7.6. muška Mem. Milana Januse junioři Vltava 27 423 040 JčÚS RNDr. Hladík
13.06.2020 14.6. muška Nominační závod junioři Vltava 27 423 040 JčÚS RNDr. Hladík
20.06.2020 21.6. plavaná Územní přebory, divize Budín – Žirovnička 2 421 086 MO ČRS Žirovnice Muži, ženy, U15 – U25 F. Housa
20.06.2020 feeder Feeder DUO cup Vltava 23, Hluboká 421 075 náborový Paulovič
18.07.2020 19.7. přívlač II. liga Vltava 20 421 090 Ing. Kepr
25.07.2020 26.7. přívlač Centrální divize Lužnice 4 421 035 Ing. Kepr
01.08.2020 2.8. přívlač Krajský přebor Otava 4 421 056 Ing. Kepr
29.08.2020 30.8. plavaná Rakouská reprezentace Hluboká n/V,Vltava 23 421 075 MO ČRS ČB 1 Uzavřený závod Radek Diviš
29.08.2020 plavaná Dětský závod J.Hradec, Nežárka 4 421 052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – nebodovaný Kamil Hofman
29.08.2020 30.8. muška Mem. Milana Januse Otava 4 421 056 JčÚS RNDr. Hladík
04.09.2020 6.9. přívlač MiČR LRU ze břehu Otava 4 421 056 Ing. Kepr
12.09.2020 13.9. plavaná Územní přebory, divize J.Hradec, Nežárka 4 421 052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
12.09.2020 13.9. muška 2. liga Sk. A Vltava 25, Vltava 26, Malše 6 423 055, 421 079, 421 098 JčÚS RNDr. Hladík
12.09.2020 13.9. feeder 3. kolo KP Vltava 20, Nový Dvůr 421 090 bodovaný/nebodovaný Tíkal
12.09.2020 13.9. feeder 2. kolo divize JčÚS Vltava 20, Nový Dvůr 421 090 bodovaný/nebodovaný Tíkal
15.09.2020 19.9. položená Lužnice 7B-Vlkovská (velká) pískovna 421 039 JčÚS Hraše
19.09.2020 muška Rožmberský pohár Vltava 27 423 040 JčÚS RNDr. Hladík
26.09.2020 27.9. přívlač I. liga Malše 1, Vltava 23 421044, 421075 Ing. Kepr
26.09.2020 muška Svatováclavský pohár Hanák Open Malše 6, Květoňov 421 098 JčÚS RNDr. Hladík
26.09.2020 27.9. feeder 3. kolo ll. Ligy sk. A Vltava 20, Nový Dvůr 421 090 bodovaný Vojta
27.09.2020 28.9. muška Mem. Theodora Kouby Hanák Open Vltava 28 423 041 JčÚS RNDr. Hladík
28.09.2020 přívlač Juniorská liga Chotovinský potok 2 421 091 Ing. Kepr
01.10.2020 4.10. položená Lužnice 7B-Vlkovská (velká) pískovna 421 039 JčÚS Hraše
03.10.2020 přívlač Závody v přívlači Chotovinský potok 2 421 091 Ing. Kepr
10.10.2020 feeder 1. kolo Jč. Juniorské ligy-Václavský Lužnice 4, Tábor 421 035 náborový Pešek
16.10.2020 18.10. přívlač Lodní liga I. a II. kolo Vltava 21-22 421 073 F. Čáha
31.10.2020 feeder Zimní liga JčÚS 1. kolo náborový Šmitmajer
28.11.2020 feeder Zimní liga JčÚS 2. kolo náborový
31.12.2020 plavaná Silvestrovský pohár J.Hradec,Nežárka 4 421 052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25 nebodovaný do žebříčku Martin Kejst